Objavte našu novú letnú kolekciu práve teraz!

Užite si leto plné farieb

Odporúčame

Najpredávanejšie
Belka

Belka

€ 89
Najpredávanejšie
Penny

Penny

€ 39
Najpredávanejšie
Drobney

Drobney

€ 27
Najpredávanejšie
Maley

Maley

€ 99
Namek 13 NEW

Namek 13 NEW

€ 54
Včelí vosk sada

Včelí vosk sada

€ 17
Nová letná kolekcia
Vaše obľúbené kúsky sme zafarbili do krásnych farieb.

Nová letná kolekcia

Leto je v plnom prúde, a my sme si preto pre vás pripravili ďalšie novinky! Zamilujte si novú kolekciu plnú krásnych farieb.
1 / 9
Nová kolekcia Red

Nová kolekcia Red

Desať obľúbených Bagind výrobkov sme na leto zaodeli do osviežujúcej červenej farby. Sú na zahryznutie, no nie? Vyberte si nový kúsok a oživte svoj šatník.
2 / 9
Kolekcia nových strihov
Originálne strihy

Kolekcia nových strihov

Nové farebné kombinácie na jar a leto, ktoré vás naozaj očaria. 6 nových strihov v 4 farebných kombináciach čaká, kedy ich objavíte.
3 / 9
Jarná kolekcia
Nová kolekcia

Jarná kolekcia

Nové farby, na ktoré ste sa tak tešili, sú konečne tu. Do svetlozelenej a svetlomodrej sme zaodeli vašich šesť najobľúbenejších strihov. Jarná kolekcia Jungle a Ocean.
4 / 9
Kolekcia Atmos
Nová kolekcia

Kolekcia Atmos

Na začiatku všetkého bola modrá. Farba, ktorá si medzi vami rýchlo získala svojich priaznivcov. Preto sme sa rozhodli vrátiť ju späť, dokonca aj v ďalších obľúbených strihoch. Pozrite si kolekciu Atmos, rozhodne vám zlepší náladu.
5 / 9
Dámska a pánska kolekcia 2021
Nové strihy

Dámska a pánska kolekcia 2021

Sedem nových strihov v troch farebných variantoch. Bela, Ramen alebo Tripy. Štýlové mestské doplnky z pravej kozej kože potešia každého dobrodruha.
6 / 9
Veľká kolekcia Bagind 2020

Veľká kolekcia Bagind 2020

12 nových kožených batohov a kabeliek na výlet do mesta, aj na cestu do práce. Urban, Hezkey, Tara a Indiana. Elegantné a štýlové doplnky v hnedej, čiernej aj ružovej farbe. Ktorý kúsok ulahodil vášmu očku?
7 / 9
Kolekcia Flamingo
Nová farba

Kolekcia Flamingo

Najobľúbenejšie kúsky Bagind sme prezliekli do sviežeho ružového plášťa. Odlíšte sa s novou kolekciou Flamingo a rozžiarte svoj outfit hravou ružovou. Revolúcia na slovenskej streetwear scéne.
8 / 9
Kolekcia Sirius
Nové strihy

Kolekcia Sirius

Indovia im dali život, Česi vdýchli dušu. A vy ste im dali meno. Kolekcia Sirius prináša obľúbené výrobky v elegantnom čiernom prevedení.
9 / 9
VÝROBA

Dokonalosť tkvie v detaile

Spracovanie kože je pozoruhodný proces, ktorý zaručí, že vám výrobok z nej vydrží naveky a bude s vami starnúť do krásy. Presvedčte sa sami.
India

Podporujeme vzdelanie

Z každého nákupu venujeme časť peňazí na nákup učebníc, zošitov a písacích potrieb pre malých Tibeťanov žijúcich v exile v indických horách. Spoločne im tak pomáhame na ceste k lepšiemu vzdelaniu.
Ako pomáhame?
Posledný článok na blogu

4 tipy, kam s Bagind na letnú dovolenku na Slovensku

V tomto roku môže byť cestovanie do zahraničia kvôli pandemickej situácii náročnejšie. Ale nezúfajte. Bývame v prekrásnej krajine plnej nádherných výtvorov prírody a s množstvom miest, ktorých návšteva stojí za to. Preto vám prinášame 4 tipy, kam na letnú dovolenku na Slovensku.
20. júla 2021, Bagind

Môj účet

Zabudli ste heslo?