30% zľava predĺžená do 28. mája| Praktický darček pri nákupe nad € 80 🐝

Starostlivosť o Bagind

Pravá koža prináša mnoho radosti i strasti. Aby vám Bagind výrobok vydržal naveky, musíte sa o neho poriadne starať. Tým, že sa o neho budete svedomito starať, preukážete úctu nielen samotnému výrobku, ale aj našim priateľom v Indii, ktorí ho pre vás vlastnoručne vyrobili.

Balzam na kožu? Balzam na dušu!

Kozia koža, ktorú používame pri výrobe našich produktov, môže byť vplyvom každodenného používania náchylná na praskanie. Práve preto by ste svoj Bagind mali chrániť. Jedným z najprirodzenejších spôsobov ochrany je včelí vosk. Samotný vosk je ale príliš tvrdý, preto vám ho ponúkame vo forme jemnej pasty - balzamu, ktorý je prispôsobený aplikácii na povrch koženého výrobku. Balzam kožu vyživuje a udržuje jej štruktúru v kondícii, aby nedochádzalo k deformácii. Vyrábame ho my sami v Českej republike.
Včelí vosk sada

Včelí vosk sada

€ 19
Skladom
Aside background image

Zbavte sa nečistôt prírodnou cestou

Trápi vás, že váš Bagind už nie je v stave, v akom ste ho prvý deň vybalili z krabice? Ani pravá koža sa nevyhne nástrahám vonkajšieho prostredia, ako je nekvalitné a prašné ovzdušie. Pokiaľ váš obľúbený kúsok nesie známky znečistenia, musíte sa ich zbaviť. Na prírodnú kožu odporúčame len prírodnú cestu. Jar a špongiu si nechajte radšej na špinavé riady.
100 % prírodný BIO čistič na kožu Bagind je prípravok na vodnej báze. Obsahuje tenzidy z konopného oleja a kvasníc, ktoré sú ideálne pre starostlivosť o pravú kožu. Aplikácia je jednoduchá – stačí pomocou jemnej kefky odstrániť z povrchu hrubé nečistoty, prípravok priloženou handričkou rozotrieť a nechať vstrebať.
Bio čistič sada

Bio čistič sada

€ 19
Skladom
Opravy nechajte na odborníkov

Opravy nechajte na odborníkov

Podarilo sa vám Bagind mechanicky poškodiť? Trápi vás trhlina alebo odreté miesto na povrchu výrobku? Odporúčame, aby ste svoj Bagind zverili do rúk profesionálov. Môžete sa tiež zastaviť v niektorej z našich predajní a my vám poradíme spoľahlivú opravu obuvi, s ktorou máme dobré skúsenosti.
Svetlé oblečenie k Bagind zo začiatku nenoste

Svetlé oblečenie k Bagind zo začiatku nenoste

Počas tradičného prírodného procesu sú výrobky v hnedej farbe olejované rastlinnými olejmi, aby koža dostala svoju krásnu lesklú farbu. Preto sa môže stať, že v prvých 2-3 mesiacoch nosenia môžu výrobky zľahka zafarbiť svetlé oblečenie. Bagind zo začiatku odporúčame nosiť k tmavému oblečeniu, pokiaľ výrobok nedosiahne svoju správnu patinu.

Päť rád správneho zaobchádzania s výrobkom Bagind

Doprajte mu starostlivosť
01

Doprajte mu starostlivosť

Koža je materiál, o ktorý sa musíte starať, vyživovať ho a chrániť pred nečistotami. Doprajte mu kvalitnú starostlivosť! Odmení sa vám dlhou životnosťou.
Nepreťažujte ho
02

Nepreťažujte ho

Cestovné tašky Journey a Rodney síce unesú, čo sa do nich vojde, ale nie je vhodné ich neúmerne preťažovať. Vyhnete sa tak deformácii kože a strate pôvodného tvaru výrobku.
Nechajte ho visieť
03

Nechajte ho visieť

Keď nie ste na cestách, odporúčame vám, aby ste váš Bagind výrobok nechali visieť. Pohodený na zemi alebo naprataný v skrini nebude spokojný.
Nechajte ho vyschnúť
04

Nechajte ho vyschnúť

Pokiaľ váš Bagind navlhne či zmokne, odporúčame ho utrieť jemnou handričkou a nechať ho prirodzene uschnúť. Nevystavujte ho priamemu zdroju tepla (určite nie na radiátoroch či pri kachliach), nechajte ho radšej pomaly schnúť pri izbovej teplote, aby nedošlo k popraskaniu kože.
Zaobchádzajte s ním opatrne
05

Zaobchádzajte s ním opatrne

Zaobchádzajte s ním zodpovedne. Odkladajte ho s citom, zipsy a kapsy otvárajte opatrne. Jedine tak vám vydrží naozaj naveky.

Môj účet

Zabudli ste heslo?