30% zľava predĺžená do 28. mája| Praktický darček pri nákupe nad € 80 🐝

Pomáhame tam, kde je to potrebné

Chceme Indii aspoň z časti vrátiť to, čím nás obdarila. Prostredníctvom neziskovej organizácie MOST ProTibet už od roku 2018 prispievame na vzdelanie tibetským deťom žijúcim v indickom exile. Z každého predaného výrobku posielame časť zárobku na nákup školských pomôcok pre tieto deti. V roku 2021 sme prispeli sumou 11 272 €, ktorá umožnila nákup písacích potrieb, učebníc a zošitov pre 723 detí. Bez Vás by táto pomoc nebola možná. Ďakujeme!

Vraciame Indii to, čo nám dala

Nezisková organizácia MOST ProTibet sa dlhodobo venuje rozvojovej pomoci. Úzko spolupracuje s charitatívnou organizáciou Tibetan Homes Foundation, ktorú založil v roku 1962 sám Dalajláma. Tá momentálne pomáha viac než 2 500 tibetským deťom žijúcim v exilových dedinách v oblasti Mussoorie, v indickej časti v Himalájach. Prostredníctvom MOST ProTibet dávame deťom šancu na lepší a kvalitnejší život.
Organizácia poskytuje všetky služby a starostlivosť zdarma a je úplne závislá na daroch od firiem či jednotlivcov. Vzdelanie, ktoré taktiež poskytuje, úzko súvisí s kvalitou života miestnych. Aj preto sme sa rozhodli podporiť práve tento projekt. Na jeho podporu venujeme časť zárobku z každého predaného výrobku. Podporiť aktivity organizácie môžete aj zakúpením originálneho plecháčika.
Naše školy v Indii

Naše školy v Indii

Podporujeme vzdelávanie tibetských sirôt žijúcich v indickom exile. Gramotnosť zvyšuje ich šancu na uplatnenie na trhu práce a tým aj celkovú kvalitu života. Projekt v súčasnosti podporuje 4 školy, ktoré ležia v odľahlých oblastiach aj 4 000 m. n. m. Z každého predaného Bagind výrobku venujeme časť zárobku na nákup zošitov, učebníc a ďalších pomôcok, ktoré pomôžu malým školáčkam a školákom k lepšej budúcnosti. Ďakujeme, že pomáhate s nami.
Vzdelanie ako kľúč k lepšej budúcnosti

Vzdelanie ako kľúč k lepšej budúcnosti

Hlavným cieľom našich aktivít je poskytnúť deťom moderné vzdelanie s dôrazom na jazykovú vybavenosť. Deti sa učia tibetsky, hindsky a anglicky. Na hodinách sa nezabúda ani na tradičné tibetské umenie a zvyky, aby sa zachovalo ich pôvodné kultúrne dedičstvo. Siroty žijú spolu v domoch neďaleko škôl, kde sa o ne starajú náhradné matky.

2018

S organizáciou MOST ProTibet sme začali spolupracovať v roku 2018, kedy sa nám na vzdelanie tibetských sirôt podarilo vyzbierať 675 €.

2019

O rok neskôr sme vďaka Vám vyzbierali sumu 3 114 €, ktorá putovala na nákup učebníc, zošitov a ďalších pomôcok.

2020

Rekordnú čiastku sa nám podarilo vyzbierať v roku 2020. Pre rok 2021 od nás na vzdelanie tibetských sirôt putovalo celkom 11 272 €.

Môj účet

Zabudli ste heslo?