OBJAVTE NAŠE NAJPREDÁVANEJŠIE VÝROBKY
Poznáte z Hithit! Objavte novinky z Kolumbie.

4 tipy, kam s Bagind na letnú dovolenku na Slovensku

Čarovné zákutia slovenskej prírody

Tatry na Slovensku všetci dobre poznajú. Preto vás pozývame preskúmať chodníčky a rebríky v Slovenskom raji. Ľahkú niekoľkohodinovú turistiku zvládnu aj vaše ratolesti a turistické cesty prepletené pomedzi zurčiace vodopády na vás určite urobia dojem. Pokiaľ ste zdatnejší a máte radi celodennú turistiku na podobný štýl, odporúčame navštíviť Jánošíkove diery a Malý Rozsutec v Malej Fatre. A najlepším spoločníkom na vaše potulky vám bude náš ikonický batoh Headley.

Bohatá slovenská história

Slovensko má jednu z najbohatších histórií v Európe. O tom svedčí aj 425 kaštieľov a 220 hradov, ktoré sa tu nachádzajú. Rozhodnite sa pre najznámejší Spišský hrad, zapísaný aj v zozname UNESCO, alebo jeden z menej známych drevených kostolíkov, napríklad artikulárny evanjelický kostol v Hronseku. A nezabudnite si vziať Maley - menší batoh, do ktorého uložíte niečo dobré na zjedenie, ale aj všetky suveníry.

Ochladenie počas horúcich dní

Neláka vás počas horúcich letných dní turistika? Máte radšej príjemný chládok a chcete zažiť pravé podzemné dobrodružstvo? Navštívte jednu z mnohých jaskýň na Slovensku, ktorá vás ukryje pred slnečnou páľavou. Dobšinská ľadová jaskyňa je známa na celom svete a je unikátnym klenotom našej vlasti. Pri návšteve jaskyne nepotrebujete so sebou veľa vecí, preto vám dobre poslúži šikovná kabelka Indiana či menší batôžtek Daila.

Výlet do historického mesta

Malé slovenské mestečká sa možno nepýšia svojou veľkosťou, alebo počtom obyvateľov, ale majú veľmi bohatú históriu a sú rozprávkovo krásne, preto sú ako stvorené na letnú dovolenku doma na Slovensku. Slobodné kráľovské mesto Banská Štiavnica vás očarí svojou multikultúrnou minulosťou a Bardejov ukrýva jedno z najvýznamnejších múzeí na Slovensku - Šarišské múzeum. Ak vás lákajú väčšie mestá, rozhodne nevynechajte hlavné mesto – Bratislavu, alebo zavítajte na východ do obľúbených Košíc. Na potulky po meste si zoberte kabelku Mala, ktorú teraz vyrábame aj v štýlovej červenej farbe.

Zdieľať

Ďalšie príbehy

Prečo kožené doplnky nikdy nevyjdú z módy?

Prečo kožené doplnky nikdy nevyjdú z módy?

Priznajme si to, všetci milujeme kožené veci a doplnky. A koža sa nestala populárna len v poslednom období. Ľudia ju používali na výrobu odevov, doplnkov a ďalších predmetov už mnoho rokov. Najstarší záznam o kožených artefaktoch pochádza z roku 2200 pred n. l. a kožu na výrobu odevu používali už pravekí lovci. Poznáte ale skutočné výhody kožených kabeliek a tašiek? Vysvetlíme vám, prečo sú populárne už celé tisícročia.

Kam na last minute dovolenku s Bagind po Európe?

Kam na last minute dovolenku s Bagind po Európe?

Letné, slnečné dni sa čoraz viac skracujú, ale to neznamená, že vaše cestovanie s Bagind končí. Pripravili sme si pre vás niekoľko tipov, kde stráviť posledné voľné dni, tentokrát mimo Slovenska. Vybrali sme päť najkrajších miest v Európe, kde naša nová letná kolekcia priam zažiari! Kam na last minute dovolenku s Bagind po Európe?

5 tipov na eco-friendly kempovanie

5 tipov na eco-friendly kempovanie

Milujete vyraziť v ústrety dobrodružstvu do nádhernej prírody a zaspávať len tak, s hviezdami nad hlavou? Avšak, aj kempovanie má svoje pravidlá, ktoré by sme mali dodržiavať, aby bol dopad na životné prostredie čo najmenší. Správajme sa k matke prírode s úctou. Stokrát nám to vráti svojimi prekrásnymi darmi.

Tipy na výlety s Bagind

Tipy na výlety s Bagind

Kožené batohy, kabelky a doplnky Bagind sa perfektne hodia na výlety, prechádzky, drinky s priateľmi, ale aj na cestu do práce, či do školy. Pomôžeme vám vybrať si batoh na každú príležitosť.

Ako čistiť koženú kabelku

Ako čistiť koženú kabelku

Kabelky sú neodmysliteľnou súčasťou šatníka každej ženy, dotvárajú imidž, preto je potrebnésa o svoje kabelky poriadne starať. Koža je veľmi pekný materiál, ale vyžaduje si veľa pozornosti a starostlivosti. Preto vám poradíme, ako sa o svoju kabelku starať a čistiť, aby vám vydržala ako nová čo najdlhšie.

Podporte vznik novej výroby v Kolumbii

Podporte vznik novej výroby v Kolumbii

Staňte sa súčasťou nového dobrodružstva značky Bagind a podporte našu crowdfundingovú kampaň na Hithit. Vďaka vašim príspevkom podporíme výrobcu v Kolumbii a rozšírime výrobu o nové produkty z kvalitnej hovädzej kože. Tešiť sa môžete aj na nové farby a ďalšie výrobky Bagind, ako sú kľúčenky či puzdrá na slúchadlá Airpods.

Lukášove zápisky z ciest II.

Lukášove zápisky z ciest II.

Z cestovateľského denníka nášho zakladateľa Lukáša Matějčka. O jeho najväčšom dobrodružstve života. O tom, ako sa vydal do džungle Amazonského pralesa spoznať kultúru kmeňa Waorani.

Lukášove zápisky z ciest I.

Lukášove zápisky z ciest I.

Z cestovateľského denníka nášho zakladateľa Lukáša Matějčka o tom, ako sa vydal objavovať Južnú Ameriku.

Môj účet

Zabudli ste heslo?