Získajte dopravu zdarma na všetko. Len do 24.10.
Objavte prvú farebnú dvojkombináciu od Bagind

Kam na last minute dovolenku s Bagind po Európe?

1. TOSKÁNSKO

Krajina, ktorá vyniká predovšetkým vynikajúcim kulinárstvom sa nezaobíde bez kúzelných reštaurácií, typických pre túto oblasť. Okrem tradičného talianskeho jedla si môžete pochutnať na skvelých vínach, ktoré pochádzajú z miestnych viníc. Kabelka Hanty Atmos tmavomodrej farby je tým, čo nesmie chýbať žiadnej žene na ceste za kulinárskym dobrodružstvom. Rovnako ako dámy, tak aj páni ocenia tašku Boxey Red, ktorá poskytne dostatok miesta pre dobroty, ktoré si môžu odniesť so sebou. Malebný taliansky región bohatý na kultúru, umenie a miestne špeciality, je presne tým miestom, kde sa budete chcieť vracať.

2. ŠTOKHOLM

Milovníci kultúry, múzeí, divadiel, výstav, či galérií si v hlavnom meste Švédska prídu na svoje. Prechádzky po historickom meste, či objavovanie kultúry sa s kabelkou Hanty Red stane zážitkom na celý život. Kabelka vyrobená z pravej kože vám dodá na elegancii a vy sa tak budete cítiť skvele! Pánov poteší priestranná a pohodlná taška cez rameno, Ramen Atmos, ktoré je ideálna na výlety do mesta.

3. AMSTERDAM

Máte radi jazdu na bicykli? Mesto, ktoré sa vyznačuje dokonale vybudovanou sieťou cyklotrás, je tým, o čom na Slovensku zatiaľ môžeme len snívať.  Kožený batoh Rollin Red štíhleho strihu je praktický a na jazdu mestom priam stvorený! Na výber máte niekoľko farebných prevedení. Dosť bolo rečí, zabaľte si niečo pod zub a vyrážame!

4. LONDÝN

Ako by to bolo, keby z nášho zoznamu vynecháme metropolu Spojeného kráľovstva. Mesto, ktoré je pohltené turistami zo všetkých kútov sveta, je tým, čo ho robí ešte viac špecifickým. Londýn je multikultúrne diverzifikovaný, nielen kvôli jeho výnimočnosti, ale aj vďaka pracovným, či študijným príležitostiam, ktoré ponúka. Bagind myslí aj na študentov, aj na digitálnych nomádov, aj na pracujúcich na full-time, a preto prišiel s nápadom obalu na notebook Namek Red, ktorý poskytne nielen ochranu vášmu prenosnému počítaču, ale  rovnako vám dodá pravý londýnsky „look“ v novom farebnom prevedení. Skúste hádať, ktorú farbu máme na mysli?

5. MONACO

Dych vyrážajúce, trblietavé Monaco, ktoré sa nachádza na francúzskej riviére, vyniká svojou pompéznosťou a priťahuje bohatých a úspešných ľudí. S kabelkou Mala Ocean, ktorá je obľúbená najmä svojou veľkosťou a kvalitným zatváraním, zažiarite v rušnom prístave plnom luxusných jácht, alebo na večernej prechádzke vysvieteného mesta. Ak vám kabelka nestačí, siahnite po praktickom batohu Daila Ocean, ktorý je ako stvorený pre každú cestovateľku.

Zdieľať

Ďalšie príbehy

Oživte svoj jesenný outfit novinkou z kolekcie MASH

Oživte svoj jesenný outfit novinkou z kolekcie MASH

S ďalším ročným obdobím prichádzajú aj skvelé nápady, ako si oživiť šatník s novými strihmi a farbami! Na čo ešte čakať? Konečne vám môžeme predstaviť našu novú kolekciu Mash, ktorá je prvou farebnou dvojkombináciou: olivovo zelenej a hnedej farby od Bagind!

Oplatí sa investovať do kožených doplnkov?

Oplatí sa investovať do kožených doplnkov?

Koža, ktorá je populárna najmä v módnom priemysle, sa používa už celé tisícročia. Nie je to náhoda, že má dlhú tradíciu najmä pri výrobe topánok, peňaženiek a tašiek. Oplatí sa investovať do kožených výrobkov, keď dnešný trh ponúka viacero možností ako nahradiť kožu a vyhnúť sa tak vyššej cene? Poďme sa spoločne pozrieť na to, prečo si myslíme, že do kožených doplnkov sa investovať stále oplatí!

Prečo kožené doplnky nikdy nevyjdú z módy?

Prečo kožené doplnky nikdy nevyjdú z módy?

Priznajme si to, všetci milujeme kožené veci a doplnky. A koža sa nestala populárna len v poslednom období. Ľudia ju používali na výrobu odevov, doplnkov a ďalších predmetov už mnoho rokov. Najstarší záznam o kožených artefaktoch pochádza z roku 2200 pred n. l. a kožu na výrobu odevu používali už pravekí lovci. Poznáte ale skutočné výhody kožených kabeliek a tašiek? Vysvetlíme vám, prečo sú populárne už celé tisícročia.

Bag to school – batohy pre vysokoškolákov

Bag to school – batohy pre vysokoškolákov

Je to tu. Prázdniny sa pomaly, ale isto chýlia ku koncu a univerzity sa už čoskoro zaplnia študentmi. Určite by ste si radi voľno o mesiac či dva predĺžili, ale povinnosti nepočkajú. Vďaka Bagind môže byť váš návrat do školy o niečo príjemnejší. Vyzbrojte sa do ďalšieho semestra novým batohom, taškou alebo kabelkou.

4 tipy, kam s Bagind na letnú dovolenku na Slovensku

4 tipy, kam s Bagind na letnú dovolenku na Slovensku

V tomto roku môže byť cestovanie do zahraničia kvôli pandemickej situácii náročnejšie. Ale nezúfajte. Bývame v prekrásnej krajine plnej nádherných výtvorov prírody a s množstvom miest, ktorých návšteva stojí za to. Preto vám prinášame 4 tipy, kam na letnú dovolenku na Slovensku.

5 tipov na eco-friendly kempovanie

5 tipov na eco-friendly kempovanie

Milujete vyraziť v ústrety dobrodružstvu do nádhernej prírody a zaspávať len tak, s hviezdami nad hlavou? Avšak, aj kempovanie má svoje pravidlá, ktoré by sme mali dodržiavať, aby bol dopad na životné prostredie čo najmenší. Správajme sa k matke prírode s úctou. Stokrát nám to vráti svojimi prekrásnymi darmi.

Tipy na výlety s Bagind

Tipy na výlety s Bagind

Kožené batohy, kabelky a doplnky Bagind sa perfektne hodia na výlety, prechádzky, drinky s priateľmi, ale aj na cestu do práce, či do školy. Pomôžeme vám vybrať si batoh na každú príležitosť.

Ako čistiť koženú kabelku

Ako čistiť koženú kabelku

Kabelky sú neodmysliteľnou súčasťou šatníka každej ženy, dotvárajú imidž, preto je potrebnésa o svoje kabelky poriadne starať. Koža je veľmi pekný materiál, ale vyžaduje si veľa pozornosti a starostlivosti. Preto vám poradíme, ako sa o svoju kabelku starať a čistiť, aby vám vydržala ako nová čo najdlhšie.

Môj účet

Zabudli ste heslo?