Objavte našu novú letnú kolekciu práve teraz!

Podporte vznik novej výroby v Kolumbii

Ak nás podporíte, odmeníme vás zaujímavými darčekmi. Na výber máte z niekoľkých prvých modelov batohov a tašiek z nových materiálov za zvýhodnenú cenu. Radosť si môžete urobiť aj kúpou vybraných kúskov z našej stálej ponuky alebo si vyberte niektorú zo zážitkových odmien. Jednou zo zaujímavých odmien je deň strávený so zakladateľom značky, Lukášom, alebo spoločný výlet do Kolumbie!

Rovnako ako pred 6 rokmi, keď náš zakladateľ, 18-ročný Lukáš Matějček, objavil na svojich cestách po Indii obchod s koženým tovarom miestneho podnikateľa Denisa, aj tentoraz hrá v príbehu hlavnú úlohu priateľstvo a dôvera. V kolumbijskom koloniálnom mestečku Villa de Leyva sa Lukáš na svojej ceste po Južnej Amerike zoznámil s pánom Lindermanom, ambicióznym mladým remeselníkom, ktorý vlastnoručne vyrába minimalistické batohy a tašky. Kombinuje v nich pružnosť a robustnosť bavlny s majestátnosťou pravej hovädzej kože. Nebojí sa experimentovať s odolnými a nepremokavými materiálmi, aby obsah batožiny zostal vždy v maximálnom bezpečí.

Snom nášho nového kamaráta a výrobcu Lindermana, je ukázať svetu, že poctivá ručná výroba má na trhu stále svoje miesto. A len vďaka vám sa jeho sen premení na skutočnosť. Spoločne chceme pomôcť Lindermanovi vykročiť za jeho snom nákupom potrebnej techniky, náborom nových, kvalifikovaných zamestnancov a zabezpečením spoľahlivej prepravy výrobkov k nám.

Chceme našich spoločníkov za ich prácu odmeniť férovou mzdou, rozvíjať ich vedomosti a tiež podporovať miestne komunity a oblasti, ktoré pomoc najviac potrebujú. Ako už to v živote býva, začiatky sú vždy najťažšie. Veríme, že s vašou pomocou všetky ťažkosti prekonáme.

Podporte nás príspevkom v rámci kampane na stránke www.Hithit.com/Bagind, kde nájdete všetky podrobnejšie informácie a skvelé odmeny.
Zdieľať

Ďalšie príbehy

4 tipy, kam s Bagind na letnú dovolenku na Slovensku

4 tipy, kam s Bagind na letnú dovolenku na Slovensku

V tomto roku môže byť cestovanie do zahraničia kvôli pandemickej situácii náročnejšie. Ale nezúfajte. Bývame v prekrásnej krajine plnej nádherných výtvorov prírody a s množstvom miest, ktorých návšteva stojí za to. Preto vám prinášame 4 tipy, kam na letnú dovolenku na Slovensku.

Tipy na výlety s Bagind

Tipy na výlety s Bagind

Kožené batohy, kabelky a doplnky Bagind sa perfektne hodia na výlety, prechádzky, drinky s priateľmi, ale aj na cestu do práce, či do školy. Pomôžeme vám vybrať si batoh na každú príležitosť.

Ako čistiť koženú kabelku

Ako čistiť koženú kabelku

Kabelky sú neodmysliteľnou súčasťou šatníka každej ženy, dotvárajú imidž, preto je potrebnésa o svoje kabelky poriadne starať. Koža je veľmi pekný materiál, ale vyžaduje si veľa pozornosti a starostlivosti. Preto vám poradíme, ako sa o svoju kabelku starať a čistiť, aby vám vydržala ako nová čo najdlhšie.

Lukášove zápisky z ciest II.

Lukášove zápisky z ciest II.

Z cestovateľského denníka nášho zakladateľa Lukáša Matějčka. O jeho najväčšom dobrodružstve života. O tom, ako sa vydal do džungle Amazonského pralesa spoznať kultúru kmeňa Waorani.

Lukášove zápisky z ciest I.

Lukášove zápisky z ciest I.

Z cestovateľského denníka nášho zakladateľa Lukáša Matějčka o tom, ako sa vydal objavovať Južnú Ameriku.

Produkcia v Bagind

Produkcia v Bagind

Poďte sa s nami pozrieť na to, ako vytvárame fotky a videá nových výrobkov.

Pomáhame tam, kde je to potrebné

Pomáhame tam, kde je to potrebné

Už tretím rokom spolupracujeme s neziskovou organizáciou MOST ProTibet. Za rok 2020 sa vďaka vám podarila vybrať neuveriteľná suma 274 250,- Kč, čo je viac ako 10 000 EUR.

5 tipov na štýlový batoh do mesta

5 tipov na štýlový batoh do mesta

Zostavili sme výber 5 mestských batohov od Bagind, s ktorými sa v ruchu veľkomesta nestratíte.

Môj účet

Zabudli ste heslo?