Získajte dopravu zdarma na všetko. Len do 24.10.
Objavte prvú farebnú dvojkombináciu od Bagind

Podporte vznik novej výroby v Kolumbii

Ak nás podporíte, odmeníme vás zaujímavými darčekmi. Na výber máte z niekoľkých prvých modelov batohov a tašiek z nových materiálov za zvýhodnenú cenu. Radosť si môžete urobiť aj kúpou vybraných kúskov z našej stálej ponuky alebo si vyberte niektorú zo zážitkových odmien. Jednou zo zaujímavých odmien je deň strávený so zakladateľom značky, Lukášom, alebo spoločný výlet do Kolumbie!

Rovnako ako pred 6 rokmi, keď náš zakladateľ, 18-ročný Lukáš Matějček, objavil na svojich cestách po Indii obchod s koženým tovarom miestneho podnikateľa Denisa, aj tentoraz hrá v príbehu hlavnú úlohu priateľstvo a dôvera. V kolumbijskom koloniálnom mestečku Villa de Leyva sa Lukáš na svojej ceste po Južnej Amerike zoznámil s pánom Lindermanom, ambicióznym mladým remeselníkom, ktorý vlastnoručne vyrába minimalistické batohy a tašky. Kombinuje v nich pružnosť a robustnosť bavlny s majestátnosťou pravej hovädzej kože. Nebojí sa experimentovať s odolnými a nepremokavými materiálmi, aby obsah batožiny zostal vždy v maximálnom bezpečí.

Snom nášho nového kamaráta a výrobcu Lindermana, je ukázať svetu, že poctivá ručná výroba má na trhu stále svoje miesto. A len vďaka vám sa jeho sen premení na skutočnosť. Spoločne chceme pomôcť Lindermanovi vykročiť za jeho snom nákupom potrebnej techniky, náborom nových, kvalifikovaných zamestnancov a zabezpečením spoľahlivej prepravy výrobkov k nám.

Chceme našich spoločníkov za ich prácu odmeniť férovou mzdou, rozvíjať ich vedomosti a tiež podporovať miestne komunity a oblasti, ktoré pomoc najviac potrebujú. Ako už to v živote býva, začiatky sú vždy najťažšie. Veríme, že s vašou pomocou všetky ťažkosti prekonáme.

Podporte nás príspevkom v rámci kampane na stránke www.Hithit.com/Bagind, kde nájdete všetky podrobnejšie informácie a skvelé odmeny.
Zdieľať

Ďalšie príbehy

Oživte svoj jesenný outfit novinkou z kolekcie MASH

Oživte svoj jesenný outfit novinkou z kolekcie MASH

S ďalším ročným obdobím prichádzajú aj skvelé nápady, ako si oživiť šatník s novými strihmi a farbami! Na čo ešte čakať? Konečne vám môžeme predstaviť našu novú kolekciu Mash, ktorá je prvou farebnou dvojkombináciou: olivovo zelenej a hnedej farby od Bagind!

Oplatí sa investovať do kožených doplnkov?

Oplatí sa investovať do kožených doplnkov?

Koža, ktorá je populárna najmä v módnom priemysle, sa používa už celé tisícročia. Nie je to náhoda, že má dlhú tradíciu najmä pri výrobe topánok, peňaženiek a tašiek. Oplatí sa investovať do kožených výrobkov, keď dnešný trh ponúka viacero možností ako nahradiť kožu a vyhnúť sa tak vyššej cene? Poďme sa spoločne pozrieť na to, prečo si myslíme, že do kožených doplnkov sa investovať stále oplatí!

Prečo kožené doplnky nikdy nevyjdú z módy?

Prečo kožené doplnky nikdy nevyjdú z módy?

Priznajme si to, všetci milujeme kožené veci a doplnky. A koža sa nestala populárna len v poslednom období. Ľudia ju používali na výrobu odevov, doplnkov a ďalších predmetov už mnoho rokov. Najstarší záznam o kožených artefaktoch pochádza z roku 2200 pred n. l. a kožu na výrobu odevu používali už pravekí lovci. Poznáte ale skutočné výhody kožených kabeliek a tašiek? Vysvetlíme vám, prečo sú populárne už celé tisícročia.

Bag to school – batohy pre vysokoškolákov

Bag to school – batohy pre vysokoškolákov

Je to tu. Prázdniny sa pomaly, ale isto chýlia ku koncu a univerzity sa už čoskoro zaplnia študentmi. Určite by ste si radi voľno o mesiac či dva predĺžili, ale povinnosti nepočkajú. Vďaka Bagind môže byť váš návrat do školy o niečo príjemnejší. Vyzbrojte sa do ďalšieho semestra novým batohom, taškou alebo kabelkou.

Kam na last minute dovolenku s Bagind po Európe?

Kam na last minute dovolenku s Bagind po Európe?

Letné, slnečné dni sa čoraz viac skracujú, ale to neznamená, že vaše cestovanie s Bagind končí. Pripravili sme si pre vás niekoľko tipov, kde stráviť posledné voľné dni, tentokrát mimo Slovenska. Vybrali sme päť najkrajších miest v Európe, kde naša nová letná kolekcia priam zažiari! Kam na last minute dovolenku s Bagind po Európe?

4 tipy, kam s Bagind na letnú dovolenku na Slovensku

4 tipy, kam s Bagind na letnú dovolenku na Slovensku

V tomto roku môže byť cestovanie do zahraničia kvôli pandemickej situácii náročnejšie. Ale nezúfajte. Bývame v prekrásnej krajine plnej nádherných výtvorov prírody a s množstvom miest, ktorých návšteva stojí za to. Preto vám prinášame 4 tipy, kam na letnú dovolenku na Slovensku.

5 tipov na eco-friendly kempovanie

5 tipov na eco-friendly kempovanie

Milujete vyraziť v ústrety dobrodružstvu do nádhernej prírody a zaspávať len tak, s hviezdami nad hlavou? Avšak, aj kempovanie má svoje pravidlá, ktoré by sme mali dodržiavať, aby bol dopad na životné prostredie čo najmenší. Správajme sa k matke prírode s úctou. Stokrát nám to vráti svojimi prekrásnymi darmi.

Tipy na výlety s Bagind

Tipy na výlety s Bagind

Kožené batohy, kabelky a doplnky Bagind sa perfektne hodia na výlety, prechádzky, drinky s priateľmi, ale aj na cestu do práce, či do školy. Pomôžeme vám vybrať si batoh na každú príležitosť.

Môj účet

Zabudli ste heslo?