Získajte dopravu zdarma na všetko. Len do 24.10.
Objavte prvú farebnú dvojkombináciu od Bagind

Prečo kožené doplnky nikdy nevyjdú z módy?

Trvanlivá a flexibilná

Koža je veľmi známa svojou trvanlivosťou a odolnosťou a to je jeden z hlavných dôvodov, prečo sú kožené kabelky také obľúbené. Výhodou koženej kabelky je, že sa vám pri každodennom používaní neroztrhne. Prirodzená flexibilita kože dopĺňa jej odolnosť, a preto aj starnúca koža má svoje čaro a stále vyzerá štýlovo.

Prírodná a ekologická

Koža, na rozdiel od iných syntetických materiálov používaných na výrobu kabeliek, je prírodný materiál. Proces spracovania kože a výroba vecí z nej neznečisťuje životné prostredie. Kožené výrobky vás ubezpečia o ich prírodnom pôvode bez chemických kúpeľov v laboratóriách.

Prirodzene vodoodolná

Kožená kabelka poskytuje dosť dobrú ochranu pred mrholením a dažďom. Samozrejme, nie je vodotesná a pri namočení do vody sa premočí, ale hrdo odoláva bežnej vlhkosti. S Impregnáciou Bagind vás daždivé počasie už viac nezaskočí! Bagind impregnácia poskytne vášmu koženému výrobku dokonalú ochranu.

 

Koža tiež dýcha. To znamená, že samostatne bojuje proti zápachu, plesniam a roztočom. Ak ale chcete mať vzhľad vášho koženého parťáka pod kontrolou, siahnite po Bio čistič sade. Ide o 100% biologicky odbúrateľný čistiaci prípravok od Bagind, ktorý rozkladá a neutralizuje nečistoty. 

Dlhodobo výhodná

Pri správnej starostlivosti vám kožená kabelka vydrží aj 10 rokov. Preto kúpou kvalitnej koženej tašky a následnej dôkladnej starostlivosti ušetríte. Je to omnoho lepšie, ako kupovať každé dva roky syntetický výrobok, ktorý sa hneď oderie a poškodí.

Štýlová a elegantná

Zmysel pre eleganciu a sofistikovanosť je jednou z mnohých výhod koženej kabelky, na ktorých sa zhodne celý svet. Či si zoberiete batoh Headley na každodenné použitie, tašku Ramen do práce, kabelku Mala Red na rande, tašku Belka Ocean na nákupy, alebo peňaženku Amer, ich prirodzený a elegantný vzhľad dokonale doplní váš outfit.  

 

Zdieľať

Ďalšie príbehy

Oživte svoj jesenný outfit novinkou z kolekcie MASH

Oživte svoj jesenný outfit novinkou z kolekcie MASH

S ďalším ročným obdobím prichádzajú aj skvelé nápady, ako si oživiť šatník s novými strihmi a farbami! Na čo ešte čakať? Konečne vám môžeme predstaviť našu novú kolekciu Mash, ktorá je prvou farebnou dvojkombináciou: olivovo zelenej a hnedej farby od Bagind!

Oplatí sa investovať do kožených doplnkov?

Oplatí sa investovať do kožených doplnkov?

Koža, ktorá je populárna najmä v módnom priemysle, sa používa už celé tisícročia. Nie je to náhoda, že má dlhú tradíciu najmä pri výrobe topánok, peňaženiek a tašiek. Oplatí sa investovať do kožených výrobkov, keď dnešný trh ponúka viacero možností ako nahradiť kožu a vyhnúť sa tak vyššej cene? Poďme sa spoločne pozrieť na to, prečo si myslíme, že do kožených doplnkov sa investovať stále oplatí!

Bag to school – batohy pre vysokoškolákov

Bag to school – batohy pre vysokoškolákov

Je to tu. Prázdniny sa pomaly, ale isto chýlia ku koncu a univerzity sa už čoskoro zaplnia študentmi. Určite by ste si radi voľno o mesiac či dva predĺžili, ale povinnosti nepočkajú. Vďaka Bagind môže byť váš návrat do školy o niečo príjemnejší. Vyzbrojte sa do ďalšieho semestra novým batohom, taškou alebo kabelkou.

Kam na last minute dovolenku s Bagind po Európe?

Kam na last minute dovolenku s Bagind po Európe?

Letné, slnečné dni sa čoraz viac skracujú, ale to neznamená, že vaše cestovanie s Bagind končí. Pripravili sme si pre vás niekoľko tipov, kde stráviť posledné voľné dni, tentokrát mimo Slovenska. Vybrali sme päť najkrajších miest v Európe, kde naša nová letná kolekcia priam zažiari! Kam na last minute dovolenku s Bagind po Európe?

4 tipy, kam s Bagind na letnú dovolenku na Slovensku

4 tipy, kam s Bagind na letnú dovolenku na Slovensku

V tomto roku môže byť cestovanie do zahraničia kvôli pandemickej situácii náročnejšie. Ale nezúfajte. Bývame v prekrásnej krajine plnej nádherných výtvorov prírody a s množstvom miest, ktorých návšteva stojí za to. Preto vám prinášame 4 tipy, kam na letnú dovolenku na Slovensku.

5 tipov na eco-friendly kempovanie

5 tipov na eco-friendly kempovanie

Milujete vyraziť v ústrety dobrodružstvu do nádhernej prírody a zaspávať len tak, s hviezdami nad hlavou? Avšak, aj kempovanie má svoje pravidlá, ktoré by sme mali dodržiavať, aby bol dopad na životné prostredie čo najmenší. Správajme sa k matke prírode s úctou. Stokrát nám to vráti svojimi prekrásnymi darmi.

Tipy na výlety s Bagind

Tipy na výlety s Bagind

Kožené batohy, kabelky a doplnky Bagind sa perfektne hodia na výlety, prechádzky, drinky s priateľmi, ale aj na cestu do práce, či do školy. Pomôžeme vám vybrať si batoh na každú príležitosť.

Ako čistiť koženú kabelku

Ako čistiť koženú kabelku

Kabelky sú neodmysliteľnou súčasťou šatníka každej ženy, dotvárajú imidž, preto je potrebnésa o svoje kabelky poriadne starať. Koža je veľmi pekný materiál, ale vyžaduje si veľa pozornosti a starostlivosti. Preto vám poradíme, ako sa o svoju kabelku starať a čistiť, aby vám vydržala ako nová čo najdlhšie.

Môj účet

Zabudli ste heslo?