Objavte našu novú letnú kolekciu práve teraz!

Produkcia v Bagind

Produkcia Dámskej a Pánskej kolekcie 2021

Nafotiť celú kolekciu kožených kabeliek, batohov a peňaženiek nie je len tak. Pre každú kolekciu hľadáme unikátne miesta, ktorá vystihujú tému danej kolekcie. Tentokrát sme zamierili do krásneho priestoru v srdci Prahy - Opero. Opero je zdieľaný priestor pre prácu i společenské akcie a stretávanie sa ľudí. Nachádza sa v historickom objekte Štencova domu v Salvátorské ulici na Prahe 1. Dom bol postavený podľa predlohy architekta Otakara Novotného, ktorý figuroval v spolku výtvarných umelcov Mánes. V dome sa vďaka jeho pôsobeniu v tomto spolku schádzali vzdelanci a osobnosti, medzi ktoré patril napríklad Max Švabinský. V Operu sa snúbi tradícia s inováciou, rovnako ako v Bagind.

Lukáš fotí svoj vlastný Headley
V roku 2017, keď Lukáš s Bagind začínal, nemal okolo sebe tým a tak robil doslova všetko. Od marketéra, cez baliča produktov až po fotografa. Prvé fotky, ktoré kedy vznikli pre Bagind, fotil Lukáš. Kúpili si s kamarátom narýchlo letenky do Porta a vyrazili na dve noci. Fotky, ktoré vidíte nížšie, vznikli práve na tejto produkcii. Lukáš ešte rok fotil kde sa dalo, obvykle v blízkosti svoej rodnej Ostravy. Na prvých fotkách nájdete jeho najlepších kamarátov, kamarátky a rodinu.
Taška, ktorá sa nikomu nepáčila
Tarano vzniklo v roku 2018. Lukáš ju po prvýkrát naživo videl až v kufri auta fotografa. Vôbec se mu nepáčil a spolu s ostatnými sa rozhodli, že Tarano ani nevyfotia a ani ho nebudú predávať. Až po roku a pol sa podarilo Lukáša presvedčiť a Tarano sa stalo jedným z najobľúbenejších výrobkov Bagind.
Tarano 13

Tarano 13

€ 99
Aside background image

2020 rok zmien a nových skúseností

Na konci roka sme si vyskúšali, aké to je, natočiť reklamu do televízie. Všetci sme se u toho zapotili. Reklamu ste mohli vidieť na TV Nova. Môžete si ji znovu pripomenúť.

Produkciu má v týme Bagind každý rád. Začíname vždy skoro ráno krátkym súhrnom toho, čo všetko musíme za jeden deň stihnúť. Snažíme sa na každú produkciu vybrať iné modelky a modelov. Máme radi prirodzenosť a tak pracujeme s ľuďmi z nášho okolia a pri posledných produkciách často priamo s vami, našimi zákazníkmi. Vyberáme zaujímavé lokácie a miesta, ktoré budú vyzerať krásne na fotkách.
Rok 2021

Bagind prešiel za štyri roky dlhú cestu. Ako rastie firma, rastú v nej i ľudia, ktorí sú jej súčasťou. Vedeli sme, že sa i v produkcii musíme posunúť. Snažíme sa celý deň využiť na maximum a tak počas fotenia a natáčania novej kolekcie fotíme ešte aj Lukášovu knihu Dobrodruh z paneláku, Unikáty a ďalšie výrobky, ktoré majú málo fotiek.

Zdieľať

Ďalšie príbehy

4 tipy, kam s Bagind na letnú dovolenku na Slovensku

4 tipy, kam s Bagind na letnú dovolenku na Slovensku

V tomto roku môže byť cestovanie do zahraničia kvôli pandemickej situácii náročnejšie. Ale nezúfajte. Bývame v prekrásnej krajine plnej nádherných výtvorov prírody a s množstvom miest, ktorých návšteva stojí za to. Preto vám prinášame 4 tipy, kam na letnú dovolenku na Slovensku.

Tipy na výlety s Bagind

Tipy na výlety s Bagind

Kožené batohy, kabelky a doplnky Bagind sa perfektne hodia na výlety, prechádzky, drinky s priateľmi, ale aj na cestu do práce, či do školy. Pomôžeme vám vybrať si batoh na každú príležitosť.

Ako čistiť koženú kabelku

Ako čistiť koženú kabelku

Kabelky sú neodmysliteľnou súčasťou šatníka každej ženy, dotvárajú imidž, preto je potrebnésa o svoje kabelky poriadne starať. Koža je veľmi pekný materiál, ale vyžaduje si veľa pozornosti a starostlivosti. Preto vám poradíme, ako sa o svoju kabelku starať a čistiť, aby vám vydržala ako nová čo najdlhšie.

Podporte vznik novej výroby v Kolumbii

Podporte vznik novej výroby v Kolumbii

Staňte sa súčasťou nového dobrodružstva značky Bagind a podporte našu crowdfundingovú kampaň na Hithit. Vďaka vašim príspevkom podporíme výrobcu v Kolumbii a rozšírime výrobu o nové produkty z kvalitnej hovädzej kože. Tešiť sa môžete aj na nové farby a ďalšie výrobky Bagind, ako sú kľúčenky či puzdrá na slúchadlá Airpods.

Lukášove zápisky z ciest II.

Lukášove zápisky z ciest II.

Z cestovateľského denníka nášho zakladateľa Lukáša Matějčka. O jeho najväčšom dobrodružstve života. O tom, ako sa vydal do džungle Amazonského pralesa spoznať kultúru kmeňa Waorani.

Lukášove zápisky z ciest I.

Lukášove zápisky z ciest I.

Z cestovateľského denníka nášho zakladateľa Lukáša Matějčka o tom, ako sa vydal objavovať Južnú Ameriku.

Pomáhame tam, kde je to potrebné

Pomáhame tam, kde je to potrebné

Už tretím rokom spolupracujeme s neziskovou organizáciou MOST ProTibet. Za rok 2020 sa vďaka vám podarila vybrať neuveriteľná suma 274 250,- Kč, čo je viac ako 10 000 EUR.

5 tipov na štýlový batoh do mesta

5 tipov na štýlový batoh do mesta

Zostavili sme výber 5 mestských batohov od Bagind, s ktorými sa v ruchu veľkomesta nestratíte.

Môj účet

Zabudli ste heslo?