OBJAVTE NAŠE NAJPREDÁVANEJŠIE VÝROBKY
Poznáte z Hithit! Objavte novinky z Kolumbie.

Tipy na výlety s Bagind

Na výlety do prírody

Počasie je ako stvorené na výlety do prírody. Na dlhšie výlety v prírode, ale aj na cestovanie, odporúčame náš najpredávanejší batoh Headley. Jeho hlavné priestranné vrecko poskytuje dostatok priestoru na uloženie všetkých potrebných vecí na výlety a tri menšie vonkajšie vrecká schovajú všetky vaše drobnosti, ktoré treba mať stále poruke. Poteší dámy aj pánov a svojím strihom pristane aj ľuďom drobnejšieho vzrastu.

Ak potrebujete väčší a priestrannejší batoh, odporúčame Velkey. Bagind Velkey je jeden z našich najväčších ruksakov, so spevneným úchytom a zapínaním na zips. Pri objeme 12 litrov a strategickom rozložení priehradok bez problémov schová všetky potrebné veci na poriadnu túru.

Na prechádzku do mesta

Večerná prechádzka v parku, spontánne nákupy alebo len prezeranie výkladov? Naša kabelka Hanty vám bude dokonalou spoločníčkou. Praktické vonkajšie a vnútorné vrecúška poskytujú dostatok priestoru každej náročnej majiteľke.

Ak máte radšej ruksaky, štýlový plecniak Maley bude pre vás ako stvorený. Hlavné vrecko na zips ukryje vašu obľúbenú knižku, niečo dobré pod zub, aj záložný kúsok oblečenia. Vybrať si môžete z viacerých farieb, no podľa nás je najlepšia originálna farba kozej kože, hnedá.

Na drink s priateľmi

Večerné stretnutia v bare s priateľmi sa tiež môžu niesť v štýle elegancie. Našu Bagind peňaženku Penny sa nebudete hanbiť vytiahnuť v žiadnej situácii. Elegantná a praktická Penny bude pri vás v každom momente, pri platbe za drink, či za taxi. 

Na každodennú cestu do práce

Dlhá sezóna takzvaného home office, alebo práce z domu, pomaly končí. Postupné uvoľňovanie pandemických opatrení nás znovu privedie k cestovaniu do práce. A práve preto je načase zadovážiť si poriadnu kvalitnú pracovnú tašku. Napríklad tašku Boxey. Je to priestranná kožená taška s odnímateľnými popruhmi, ktorú môžete nosiť cez rameno aj v ruke. Bez problémov do nej zmestíte váš krabičkový obed a notebook. Vnútri po stranách má dva vrecká na zips určené na peňaženku a kľúče. Pre dámy tu máme klasickú kabelku Belka, ktorej vládne minimalizmus a zmysel pre poriadok.

Na cestu do školy

Aj keď pomaly začínajú prázdniny, škola sa čoskoro vráti a treba na ňu byť poriadne pripravený. A najlepšie vás pripraví náš plecniak Origo. Je to štýlový dámsky aj pánsky batoh, z ktorého sa po odopnutí popruhov stane praktická taška. Hlavné vnútorné vrecko ponúka dostatok miesta na knihy a pomôcky, vonkajšie vystužené vrecko zase spoľahlivo ochráni váš notebook. Origo je batoh na každú príležitosť, určite splní všetky vaše očakávania a bude vám pri štúdiu výborným spoločníkom.

Zdieľať

Ďalšie príbehy

Prečo kožené doplnky nikdy nevyjdú z módy?

Prečo kožené doplnky nikdy nevyjdú z módy?

Priznajme si to, všetci milujeme kožené veci a doplnky. A koža sa nestala populárna len v poslednom období. Ľudia ju používali na výrobu odevov, doplnkov a ďalších predmetov už mnoho rokov. Najstarší záznam o kožených artefaktoch pochádza z roku 2200 pred n. l. a kožu na výrobu odevu používali už pravekí lovci. Poznáte ale skutočné výhody kožených kabeliek a tašiek? Vysvetlíme vám, prečo sú populárne už celé tisícročia.

Kam na last minute dovolenku s Bagind po Európe?

Kam na last minute dovolenku s Bagind po Európe?

Letné, slnečné dni sa čoraz viac skracujú, ale to neznamená, že vaše cestovanie s Bagind končí. Pripravili sme si pre vás niekoľko tipov, kde stráviť posledné voľné dni, tentokrát mimo Slovenska. Vybrali sme päť najkrajších miest v Európe, kde naša nová letná kolekcia priam zažiari! Kam na last minute dovolenku s Bagind po Európe?

4 tipy, kam s Bagind na letnú dovolenku na Slovensku

4 tipy, kam s Bagind na letnú dovolenku na Slovensku

V tomto roku môže byť cestovanie do zahraničia kvôli pandemickej situácii náročnejšie. Ale nezúfajte. Bývame v prekrásnej krajine plnej nádherných výtvorov prírody a s množstvom miest, ktorých návšteva stojí za to. Preto vám prinášame 4 tipy, kam na letnú dovolenku na Slovensku.

5 tipov na eco-friendly kempovanie

5 tipov na eco-friendly kempovanie

Milujete vyraziť v ústrety dobrodružstvu do nádhernej prírody a zaspávať len tak, s hviezdami nad hlavou? Avšak, aj kempovanie má svoje pravidlá, ktoré by sme mali dodržiavať, aby bol dopad na životné prostredie čo najmenší. Správajme sa k matke prírode s úctou. Stokrát nám to vráti svojimi prekrásnymi darmi.

Ako čistiť koženú kabelku

Ako čistiť koženú kabelku

Kabelky sú neodmysliteľnou súčasťou šatníka každej ženy, dotvárajú imidž, preto je potrebnésa o svoje kabelky poriadne starať. Koža je veľmi pekný materiál, ale vyžaduje si veľa pozornosti a starostlivosti. Preto vám poradíme, ako sa o svoju kabelku starať a čistiť, aby vám vydržala ako nová čo najdlhšie.

Podporte vznik novej výroby v Kolumbii

Podporte vznik novej výroby v Kolumbii

Staňte sa súčasťou nového dobrodružstva značky Bagind a podporte našu crowdfundingovú kampaň na Hithit. Vďaka vašim príspevkom podporíme výrobcu v Kolumbii a rozšírime výrobu o nové produkty z kvalitnej hovädzej kože. Tešiť sa môžete aj na nové farby a ďalšie výrobky Bagind, ako sú kľúčenky či puzdrá na slúchadlá Airpods.

Lukášove zápisky z ciest II.

Lukášove zápisky z ciest II.

Z cestovateľského denníka nášho zakladateľa Lukáša Matějčka. O jeho najväčšom dobrodružstve života. O tom, ako sa vydal do džungle Amazonského pralesa spoznať kultúru kmeňa Waorani.

Lukášove zápisky z ciest I.

Lukášove zápisky z ciest I.

Z cestovateľského denníka nášho zakladateľa Lukáša Matějčka o tom, ako sa vydal objavovať Južnú Ameriku.

Môj účet

Zabudli ste heslo?