Často kladené otázky

 • Kedy mi po objednaní dorazí výrobok?

  Pokiaľ máme vami vybraný model skladom, odosielame ho už do 3 pracovných dní. Pokiaľ výrobok skladom nie je, informujte sa o predbežnej dĺžke dodacej lehoty na info@bagind.sk. Naše výrobky sú vyrábané tradičnými metódami, aj preto sme závislí napr. na vplyve počasia v Indii, ktoré nie vždy dovoľuje sušenie podšívok na slnku. Aj v tom je skryté čaro ručnej výroby.
 • Kde nájdem vaše predajne?

  V súčasnej dobe nás môžete navštíviť v piatich predajniach - v Prahe, Brne, Olomouci, Plzni alebo Ostrave. Pri objednaní on-line si taktiež môžete zvoliť vyzdvihnutie na výdajnom mieste v Zlíne. Adresy, kontakty a otváracie hodiny našich predajní nájdete

  TU

 • Šijete aj na zákazku?

  V súčasnej dobe nešijeme. Zákazková výroba je logisticky náročná a drahá. Pokiaľ máte záujem o zákazkovú výrobu väčšieho počtu kusov, napríklad pre firmu, kontaktujte nás na info@bagind.sk.
 • Môžem si výrobok na predajni ihneď zakúpiť?

  Pokiaľ je na predajni výrobok v dostatočnom množstve skladom, môžete ho zakúpiť priamo na mieste. Majte, prosím, na pamäti, že vystavené kusy nie sú určené na predaj.
 • Je na predajni vystavené všetko?

  Snažíme sa mať na všetkých našich predajniach vystavené všetky výrobky. Prosíme však o strpenie, najmä u noviniek. Pokiaľ si chcete pozrieť detailne napríklad len materiál alebo farbu kože, môžete tak urobiť aj na iných modeloch či strihoch.
 • Ako mám reklamovať tovar?

  Pokiaľ sa na vašom výrobku vyskytne závada, na ktorú je možné uplatniť reklamáciu, neváhajte sa nám ozvať na e-mail: info@bagind.sk. Naši kolegovia vám s postupom reklamácie ochotne poradia. Viac informácií nájdete v sekcii Vratky a reklamácie.
 • Môžem odstúpiť od zmluvy, keď mám vyrazené iniciály?

  Bohužiaľ nie. Pokiaľ bol výrobok upravený špeciálne na prianie zákazníka, nie je možné odstúpiť od kúpnej zmluvy. Rovnaké je to napríklad s nábytkom vyrobeným na mieru.
 • Ponúkate aj opravu poškodených výrobkov?

  V každom meste, kde máme naše predajne, už máme vytipované kvalitné opravovne. Zastavte sa u nás a my Vám ukážeme, kde ich nájdete, alebo nám napíšte na e-mail: info@bagind.sk a pokúsime sa vám čo najlepšie poradiť.
 • Výrobok mi zašpinil oblečenie, čo s tým?

  To nás úprimne mrzí. Informáciu o účinkoch prírodných olejov, ktoré v Bagind používame, uvádzame na našom webe.

Môj účet

Zabudli ste heslo?