Často kladené otázky

 • Kedy mi po objednaní dorazí výrobok?

  Pokiaľ máme vami vybraný model skladom, odesielame ho už do 3 pracovných dní. Pokiaľ výrobok skladom nie je, informujte sa o predbežnej dĺžke dodacej lehoty na info@bagind.sk. Naše výrobky sú vyrábané tradičnými výrobnými metódami, proto sme závislí aj na rozmaroch počasia v Indii, ktoré napríklad nie vždy dovoľuje sušenie podšívok na slnku. Aj v tom je skryté čaro ručnej výroby.
 • Kde nájdem vaše predajne?

  V súčasnej dobe nás môžete navštíviť v štyroch predajniach - v Prahe, Brne, Olomouci alebo Ostrave. Pri objednaní on-line si taktiež môžete zvoliť vyzdvihnutie na výdajnom mieste v Zlíne. Adresy, kontakty a otváracie hodiny našich predajní nájdete

  TU

 • Šijete na zákazku?

  V súčasnej dobe nešijeme. Zákazková výroba je logisticky náročná a drahá. Pokiaľ máte záujem o zákazkovú výrobu väčšieho počtu kusov, napríklad pre firmu, kontaktujte nás na info@bagind.sk.
 • Môžem si výrobok na predajni ihneď zakúpiť?

  Pokiaľ je na predajni výrobok v dostatečnom množstve skladom, môžete ho zakúpiť priamo na mieste. Majte prosím na pamäti, že vystavené kusy nie sú určené na predaj.
 • Je na predajni vystavené všetko?

  Snažíme se mať na všetkých našich predajniach vystavené všetky výrobky. Prosíme však o strpenie, namä u noviniek. Pokiaľ si chcete pozrieť detailne napríklad len materiál alebo farbu kože, môžete tak urobiť aj na iných modeloch či strihoch.
 • Ako mám reklamovať tovar?

  Pokiaľ príde na vašom výrobku k závade, na ktorú je možné uplatniť reklamáciu, neváhajte sa nám ozvať na e-mail: info@bagind.sk. Naši kolegovia vám s postupom reklamácie ochotne poradia. Viac informácií nájdete v sekcii Vrátenie a reklamácie.
 • Môžem odstúpit od zmluvy, keď mám vyrazené iniciály?

  Bohužiaľ. Pokiaľ byl výrobok upravený špeciálne na prianie zákazníka, nie je možné odstúpiť od kúpnej zmluvy. Rovnaké je to napríklad s nábytkom vyrobeným na mieru.
 • Máte zaistenú opravovňu výrobkov?

  V každom meste, kde máme naše predajne, už máme vytipované kvalitné opravovne. Stavte se u nás a my Vám ukážeme, ako k nim, alebo nám napíšte na e-mail: info@bagind.sk a pokúsime sa vám čo najlepšie poradiť.
 • Výrobok mi zašpinil oblečenie, čo s tým?

  To nás úprimne mrzí. Informáciu o účinkoch prírodných olejov, ktoré v Bagind používame, uvádzame na našom webu.

Môj účet

Zabudli ste heslo?